Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility

  • 20 μ²

Ο σταθμός του μετρό Porte Dauphine απέχει 650 μέτρα από το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility Παρίσι, και ο σιδηροδρομικός σταθμός Avenue Foch βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Για περισσότερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα 20 τ.μ. Διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο. Επίσης, διατίθενται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα τα απαραίτητα σκεύη για την προετοιμασία γευμάτων.

Λίντο και Μουσείο της Ανθρωπότητας βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility Παρίσι
Tour Eiffel ,Champs-Elysees, Flandrin
Τιμή μόνο για κινητά

Tour Eiffel ,Champs-Elysees, Flandrin

6.6
Ευχάριστο 14 σχόλια
112 μ από το κατάλυμα
USD 291 USD 262
ανά νύχτα
Cosy 1 Bedroom At Trocadero - Eiffel-Tower
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy 1 Bedroom At Trocadero - Eiffel-Tower

4.6
Αξιοπρεπές 6 σχόλια
653 μ από το κατάλυμα
USD 182 USD 164
ανά νύχτα
Modern Apartment Next Arc De Triomphe
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Apartment Next Arc De Triomphe

8.8
Έξοχο 47 σχόλια
690 μ από το κατάλυμα
USD 162 USD 146
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Paris-Saint-Lazare
    4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility περιλαμβάνουν Μουσείο της Ανθρωπότητας, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility;
      Το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • MasterCard
      • Visa
      • American Express
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility περιλαμβάνουν Ma Goldo και Le Zinc du 16 και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility;
      Όχι, στο το Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 20 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Paris-Saint-Lazare
    4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Nice Studio Boulevard Flandrin Rue De La Pompe- Bail Mobility Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο